Kargo Bedava Banner
Şablon Görünümü:

Avril Fırfırlı Elbise - Hardal

₺99,90

Avril Fırfırlı Elbise - HardalBu midi boy elbise ince polyester kumaştan üretilmiştir. İp askılı , etek kısmı fırfır detaylı , içten astarlı , belden ip bağlamalı ve metraj floral baskı detaylıdır.&nb..

Avril Fırfırlı Elbise - Turuncu

₺99,90

Avril Fırfırlı Elbise - TuruncuBu midi boy elbise ince polyester kumaştan üretilmiştir. İp askılı , etek kısmı fırfır detaylı , içten astarlı , belden ip bağlamalı , metraj floral baskı detaylıdır.&nb..

Beatrice Bağlamalı Gömlek

₺69,90

Beatrice Bağlamalı GömlekBu dokuma gömlek normal kısa kalıp , metraj baskı , önden bağlama ve düğme kapama detaylıdır . Renk : EkruModel Bilgileri : Mika 1,70 cm boyunda ve "XS" beden giymek..

Becca Yarım Sweathsirt - Beyaz

₺64,90

Becca Yarım Sweathsirt - BeyazBu sweatshirt crop kesim kalıp olarak üretilmiştir. Uzun kollu , bisiklet yakalı , ribana  kol ve yaka , aşındırılmış etek detaylıdır.   Renk : BeyazModel ..

Becca Yarım Sweathsirt - Mor

₺64,90

Becca Yarım Sweathsirt - Mor Bu sweatshirt crop kesim kalıp olarak üretilmiştir. Uzun kollu , bisiklet yakalı , ribana  kol ve yaka , aşındırılmış etek detaylıdır.   Renk :MorModel..

Becca Yarım Sweathsirt - Siyah

₺64,90

Becca Yarım Sweathsirt - SiyahBu sweatshirt crop kesim kalıp olarak üretilmiştir. Uzun kollu , bisiklet yakalı , ribana  kol ve yaka , aşındırılmış etek detaylıdır.   Renk : SiyahM..

Bianca Dantel ve Düğme Detaylı Bluz - Haki

₺39,90

Bianca Dantel ve Düğme Detaylı Bluz - Haki Bu ürün V yakalı , ip askılı , dantel ve önünde düğme  detaylıdır.Renk : Haki Model Bilgileri : Mika 1,70 cm boyunca ve "XS" beden giymek..

Bianca Dantel ve Düğme Detaylı Bluz - Kırık Beyaz

₺39,90

Bianca Dantel ve Düğme Detaylı Bluz - Kırık BeyazBu ürün V yakalı , ip askılı , dantel ve önünde düğme  detaylıdır.Renk : Kırık Beyaz Model Bilgileri : Mika 1,70 cm boyun..

Blenda Batik Bağlamalı Tişört

₺59,90

Blenda Batik Bağlamalı TişörtBu Tişört kısa kalıplı , bisiklet yakalı , belden katlama detaylı , yarım kollu , kolları kat detaylı ve  batik baskılı olarak üretilmiştir. Renk : Yeşil-Fuşya B..

Caroline Vatkalı Tişört - Haki

₺49,90

Caroline Vatkalı Tişört - HakiBu Tişört bisiklet yakalı , sıfır kol , baskısız ve vatkalı olarak üretilmiştir. Renk :  HakiModel Bilgileri : Mika 1,70 cm boyunda ve "XS" beden..

Chantal Ekose Etek

₺64,90

Chantal Ekose Etek    Bu ekose mini etek çan kesim  ve arkadan fermuar kapama detaylıdır. Renk : Pembe Ekoseli Model Bilgileri : Mika 1,70 cm boyunda ve "X..

Chiara Çizgili Şort

₺54,90

Chiara Çizgili Şort Bu şort yumuşak pamuk -polyester kumaştan üretilmiştir. Belden fermuar ve düğme kapamalı , bağlama kemer  ve yanlarda astarlı cep detaylıdır.Renk : PembeModel bilgil..

Courtney Etek - Kırmızı

₺54,90

Courtney Etek  - Kırmızı Bu etek mini boy ve arkadan gizli fermuar kapama detaylıdır.  Renk : KırmızıModel Bilgileri : Andrea 1.75 cm boyunda ve "S" beden giymektedir.&nb..

Danielle Dantel Detaylı Etek

₺69,90

Danielle Dantel Detaylı  EtekBu gül kurusu etek belden lastikli , içten astarlı , yanda yırtmaç ve dantel detaylıdır. Renk : Gül kurusu Model Bilgileri : Mika 1,70 cm boyunda ..

Danielle Dantel Detaylı Pantolon

₺84,90

Danielle Dantel Detaylı PantolonBu gül kurusu pantolon belden lastikli , içten yarım astarlı , bol paçalı ve dantel detaylıdır. Renk : Gül kurusu Model Bilgileri : Renoi 1.78 ..

Delilah Deri Ceket

₺199,90

Delilah Ceket Bu ceket suni deri polyester kumaştan üretilmiştir. Önünden çıtçıt düğme kapama , yanlarda astarlı cep ve balon kol detaylıdır.Renk : SiyahModel Bilgileri : Mika 1,70 cm b..

Dianna Çizgili Pantolon - Indigo

₺79,90

Dianna Çizgili Pantolon - IndigoBu orta bel kalıplı pantolon ,  ana kumaş üzerine indigo çizgi baskılı , belden ip kordon bağlamalı , gümüş kordon ucu detaylı , yanlardan cepli ve düz paçadır.Ren..

Dianna Çizgili Pantolon -Ekru

₺79,90

Dianna Çizgili Pantolon -EkruBu orta bel kalıplı pantolon ,  ana kumaş üzerine indigo çizgi baskılı , belden ip kordon bağlamalı , gümüş kordon ucu detaylı , yanlardan cepli ve düz paçadır.Renk :..

Ella Fırfırlı Bluz- Pembe

₺59,90

Ella Fırfırlı Bluz- PembeBu bluz fırfır kollu esnek kumaştır.Renk : PembeModel Bilgileri : Renoi 1.78 cm boyunda ve "S" beden giymektedir.  Kumaş Bilgileri : %100 PAMUK &..

Ella Fırfırlı Bluz- Yeşil

₺59,00

Ella Fırfırlı Bluz- YeşilBu bluz fırfır kollu esnek kumaştır.Renk : YeşilModel Bilgileri : Andrea 1.75 cm boyunda ve "S" beden giymektedir.  Kumaş Bilgileri : %100 PAMUK ..

Elsa Kemer Detaylı Şort

₺54,90

Elsa Kemer Detaylı ŞortBu şort yumuşak pamuk kumaştan üretilmiştir. Belden lastikli ve kemer detaylı  , yanlarda astarlı cepli ve metraj floral baskılıdırRenk : YeşilModel bilgileri : R..

Erin Balon Kol Bluz

₺59,90

Erin Balon Kol  BluzBu Bluz kısa kesim , arkadan bağlama detaylı , düşük kollu ve metraj baskı detaylıdır. Renk : Lacivert Model Bilgileri : Andrea 1.75 cm boyunda ve "S" beden giy..

Fenna Fermuar Detaylı Bluz - Bej

₺74,90

Fenna Fermuar Detaylı Bluz - Bej  Bu Bluz derin omuz dekolteli , balon kollu ve önden fermuar kapamalıdır. Renk : Bej Model Bilgileri :  Renoi 1.78 cm boyunda ve "S" bede..

Fenna Fermuar Detaylı Bluz - Siyah

₺74,90

Fenna Fermuar Detaylı Bluz - Siyah Bu Bluz derin omuz dekolteli , balon kollu ve önden fermuar kapamalıdır. Renk : SiyahModel Bilgileri :  Andrea 1.75 cm boyunda ve "S" beden giyme..

Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 82 (4 Sayfa)