Kargo Bedava Banner
Şablon Görünümü:

Aretha Büzgülü Elbise

₺79,92 ₺99,90

Aretha Büzgülü Elbise Bu elbise esnek, vücudu saran kumaştan üretilmiştir. Uzun boğazlı yaka , ensede düğme kapama, önde dekolte ve büzgü detaylıdır.Renk : Açık KahverengiModel bilgileri :&n..

Ava Dik Yaka Elbise - Bordo

₺94,90

Ava Dik Yaka Elbise - Bordo Bu elbise yumuşak ve esnek triko kumaştan üretilmiştir. Bedene tam oturan kalıplı , balıkçı yakalı , uzun kollu ve midi boydur.  Renk : BordoModel Bilgi..

Ava Dik Yaka Elbise - Haki

₺75,92 ₺94,90

Ava Dik Yaka  Elbise - HakiBu elbise yumuşak ve esnek triko kumaştan üretilmiştir. Bedene tam oturan kalıplı , balıkçı yakalı , uzun kollu ve midi boydur.  Renk : Haki Model B..

Avril Fırfırlı Elbise - Hardal

₺79,92 ₺99,90

Avril Fırfırlı Elbise - HardalBu midi boy elbise ince polyester kumaştan üretilmiştir. İp askılı , etek kısmı fırfır detaylı , içten astarlı , belden ip bağlamalı ve metraj floral baskı detaylıdır.&nb..

Avril Fırfırlı Elbise - Turuncu

₺79,92 ₺99,90

Avril Fırfırlı Elbise - TuruncuBu midi boy elbise ince polyester kumaştan üretilmiştir. İp askılı , etek kısmı fırfır detaylı , içten astarlı , belden ip bağlamalı , metraj floral baskı detaylıdır.&nb..

Gaia Tül Elbise

₺79,92 ₺99,90

Gaia Tül Elbise Bu midi boy elbise pamuk kumaştan , floral metraj baskılı olarak üretilmiştir. Kısa kollu , V yakalı ,içten astarlı ve tül etek detaylıdır. Renk : PembeModel Bilgileri :..

Isabel Tişört Elbise - Siyah

₺62,93 ₺89,90

Isabel Tişört Elbise - Siyah  Bu uzun kalıp Tişört Elbise vatkalı ve kısa kol detaylıdır. NOT : Kemer ürüne dahil değildir. Renk : SiyahModel Bilgileri : Andrea 1.75 cm b..

Jimana Elbise - Açık Mavi

₺59,92 ₺74,90

Jimana Elbise - Açık MaviBu elbise esnek pamuklu kumaştan üretilmiştir. Kısa kollu , bisiklet yakalı ve etekte büzgü detaylıdır. Renk : Açık MaviModel bilgileri : Andrea 1.75 cm bo..

Jimana Elbise - Mint

₺59,92 ₺74,90

Jimana Elbise - MintBu elbise esnek pamuklu kumaştan üretilmiştir. Kısa kollu , bisiklet yakalı ve etekte büzgü detaylıdır. Renk : MintModel bilgileri : Renoi 1,78 cm boyunda ve "S..

Keitha Elbise

₺91,92 ₺114,90

Keitha Elbise  Bu midi boy elbise viskon kumaştan üretilmiştir. Kalın askılı , bisiklet yakalı , metraj baskılı , önden aksesuar kemer detaylıdır.  Renk : HardalModel Bilgiler..

Madison Elbise

₺89,90

Madison Elbise Bu elbise bol kesimdir ve tek parçadan oluşur. Üst kısmı yumuşak triko kumaştan ve uzun kollu olarak üretilmiştir. Alt kısmında etek midi boydur ve üzerinde floral baskı detayları ..

Marleen Elbise

₺96,20 ₺174,90

Marleen Elbise Bu elbise esnek polyester kumaştan üretilmiştir. Ön yakada kuşgözü detaylı dekolte , kollarda bağlama , arkada fermuar detayı vardır. Renk : SiyahModel bilgileri : K..

Melina Elbise

₺98,95 ₺179,90

melina Elbise Bu elbise esnek polyester kumaştan üretilmiştir. Önden dantel detaylı dekolte , sıfır kol , ve arkada fermuar kapama detaylıdır. Renk : SiyahModel bilgileri : Ka..

Rita Elbise

₺48,97 ₺139,90

Rita Elbise   Bu elbise yumuşak saten kumaştan metraj çiçek baskılı ve uzun olarak üretilmiştir. Önden düğme  , belde kemer ve 3/4 kol uzunluğu detaylıdır.Renk : Beyaz üzeri renkli çiçe..

Shayna Elbise

₺95,94 ₺159,90

Shayna Elbise Bu elbise esnek polyester kumaştan üretilmiştir. Önden  rose gold fermuar kapamalı ,iki taraftan  derin V yakalı ve 3/4 kol detaylıdır. Renk : SiyahModel bi..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)